Ψηφίστε το διαφημιστικό βίντεο της Social Aid!

Το Γυμνάσιο Μούδρου “Αργύριος Μοσχίδης” συμμετέχει φέτος για δεύτερη χρονιά στο πρόγραμμα “Μαθητική Εικονική Επιχείρηση“, που διοργανώνει το Junior Achievement Greece. Η επιχείρησή μας φέτος ονομάζεται Social Aid, και έχει ως σκοπό τη βελτίωση της καθημερινότητας ευαίσθητων κοινωνικών ομάδων, μέσω της τεχνολογίας. Το προϊόν μας ονομάζεται SmartVision και είναι μια συσκευή αναγνώρισης ετικετών προϊόντων στο σουπερμάρκετ. Απευθύνεται σε τυφλούς και σε άτομα με σοβαρά προβλήματα όρασης.

Η επιχείρησή μας συμμετέχει στον διαγωνισμό Καλύτερου Promo Video Μαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων 2021 με το διαφημιστικό της βίντεο που μπορείτε να δείτε παρακάτω.

Η επιχείρηση με το καλύτερο βίντεο, προκρίνεται στον τελικό για την Καλύτερη Μαθητική Εικονική Επιχείρηση 2021.

Ψηφίστε μας κάνοντας κλικ εδώ!

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη.

Τα μέλη της Social Aid